Ménfőcsanaki Óvoda - Gyirmóti Tagóvoda

Nyitvatartás:

6.30-17.00

A 2013. július 01. napjától átszervezés által a Ménfőcsanaki Óvoda  önálló köznevelési intézményként működik.
Óvoda megnevezése: MÉNFŐCSANAKI ÓVODA
Óvoda címe: 9012 Győr, Horgas u. 21.
Az intézmény felépítése:
Székhely: Ménfőcsanaki Óvoda- Horgas u. 21.
Gyirmóti Tagóvoda – Szent László u. 35-37
Tagóvoda vezető:

Pedagógiai asszisztens:

Kernácsné Kriston Anett

Gyirmóti Tagóvoda bemutatása

Óvodánk nagyon szép természeti környezetben a Holt Rába partjától pár méterre található, az épület előtt gólyák fészkelnek. Itt akár minden nap kimehetünk a játszótér mögötti rétre vagy a vízpartra, ahol a gyermekek békát, sünit, vagy hattyúkat láthatnak, így sok időt töltünk a szabadban.
Óvodánk “ÖRÖKÖS ZÖLD ÓVODA” cím tulajdonosa ezért több környezetvédelmi programunk is van a gyerekek számára. Két  csoportunkban családias légkörben neveljük a gyermekeket. Az óvodai élet mindennapjaiban próbálunk érdekes, a gyermekeket és a szülőket is mozgósító programokat szervezni. Nevelőtestületünk kiemelt feladatának tekinti a természet- és környezeti nevelés mellett a falusias környezetből adódóan, a hagyományőrzést és az egészséges életmódra nevelést is.

Csoportok