Ménfőcsanaki Óvoda - Manóvár Tagóvoda

Nyitvatartás:

6.00-17.00

A 2013. július 01. napjától átszervezés által a Ménfőcsanaki Óvoda  önálló köznevelési intézményként működik.
Óvoda megnevezése: MÉNFŐCSANAKI ÓVODA
Óvoda címe: 9012 Győr, Horgas u. 21.
Az intézmény felépítése:
Székhely: Ménfőcsanaki Óvoda- Horgas u. 21.
Manóvár Tagóvoda – Győzelem u. 12.
Tagóvoda vezető:

Pedagógiai asszisztens:

Ibusza-Pimpauer Krisztina

Manóvár Tagóvoda bemutatása

Óvónőink mottójuknak tekintik: “Egyetlen gramm tapasztalat, többet ér egy tonna teóriánál” Ennek szellemében: sokféle, változatos tevékenységet biztosítunk, melyek tapasztalati ismereteken alapulnak és a kisgyermekek érdeklődésére épülnek, kiemeljük a játékot, mint a kisgyermekkor legfontosabb és legfejlesztőbb tevékenységét, elemi pszichikus szükségletét nagy hangsúlyt fektetünk a mozgásra, szabad levegőn való tartózkodásra, ”kincskereső sétákra”. A családias, vidám légkör, a három csoport sok közös programja, lehetőséget ad arra, hogy a gyermekek csoportjukon kívül is barátokat szerezzenek és bizalommal forduljanak minden óvó-és dajka nénihez.

Csoportok