Alapítvány - Beruházások-pályázatok

2024.

Ebben az évben a Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány anyagi támogatásával több projekt is megvalósulhatott. A Manóvár Tagóvoda bejáratához egy kétszárnyú kapu került beépítésére. A Világosvár Tagóvodában a posta felőli udvarrészen a focipálya műfüvesítésének előkészítő mukáit finanszírozta az alapítvány, továbbá két udvari játék beszerzésére és telepítésére került sor. Ez utóbbi beruházásnál az önerő mellett felhasználtuk az Önkormányzat civil szervezetek támogatására kiírt pályázatán megnyert összeget, ami az idei évben 300 000 Ft volt. Köszönjük!

2023.

Az idei évben Győr Város Önkormányzata újból írt ki pályázatot a civil szervezetek támogatására. Az elnyert összeget a Torda óvoda udvarának fejlesztésére fordítottuk, a hinták alatti elöregedett gumilapok cseréje valósulhatott meg belőle. A 465 000 Ft-os támogatást a tagóvoda saját alapítványi pénzéből egészítette ki.

2022.

Az idei évben az Önkormányzat nem írt ki pályázatot a civil szervezetek támogatására, de a „gyűjtögetés” így sem volt hiábavaló.  A tagóvodai szinten összegyűjtött alapítványi pénzből a meghibásodott udvari játékok egy részének cseréje és javítása valósulhatott meg.  Világosvár Tagóvodában a forgó- és a mérleghinta javítására, a Torda Óvodában pedig a köteles mászóka javítására és a kettes hinta cseréjére került sor.

2021.

Az idei évben a Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány finanszírozásával beszerzésre került egy többelemes Rotikom készlet, amivel bővült a Manóvár Tagóvoda udvari mozgásfejlesztő játékainak köre. Köszönjük Laczkovits-Takács Tímea képviselő asszonynak az anyagi támogatást, mellyel hozzájárult a beruházáshoz.

2020.
A Világosvár Tagóvoda udvarának fejlesztése céljából nyújtott be pályázatot a Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázatra. A 600 000 Ft-os támogatásból – a Mandula úti udvaron műfű került a mászóka körüli területre, és az udvarrészt a parkolótól elválasztó kerítés cseréjéhez szükséges kerítéselemek beszerzésére is sor kerülhetett. A támogatást a tagóvoda saját alapítványi pénzéből egészítette ki.

2019.
A Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány szintén pályázott a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázatra, melyen 600 000 Ft összegű támogatást nyert. Ebből az összegből – a Torda Óvoda által összegyűjtött alapítványi pénzzel kiegészítve-, az óvoda udvarára egy csúszdás mászóka (Dani vár), egy polyball labdás játék és két udvari pad került.

2018.
A Manóvár Tagóvoda évek során összegyűjtött alapítványi pénzéből a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázaton megítélt 600 000 Ft önkormányzati támogatással ütéscsillapító gumilapok kerültek a tagóvoda udvari játékai alá.

2017.
Sikeresen pályázott a Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázatra. Az önerőt, amit a Világosvár Tagóvoda gyűjtött össze az alapítványi báli bevételekből és az adók 1%-ból, az Önkormányzat 600 000 Ft-tal támogatta, így megvalósulhatott az a beruházás, mely során a tagóvoda posta felőli udvarán található mászóka és kétüléses hinta alatti éles homokot ütéscsillapító gumilapokra cserélték.

Honlapra 1%

Pályázat

A Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány pályázott a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázatra, melyen 550 000 Ft-ot nyertünk. Így a Világosvár Tagóvoda középső udvarán az éles homokot ütéscsillapítóra cseréltük.

Pályázat

A Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány pályázott a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázatra, melyen 200 000 Ft-ot nyertünk. Így áthelyeztük a Mandula úti hintát, ill. az éles homokot ütéscsillapítóra cseréltük.

PÁLYÁZAT

A Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány pályázik a Győr városában működő civil szervezetek támogatására kiírt pályázatra. Óvodánk egyik legfontosabb szempontja, gyermekeink biztonsága. Ha pályázatunk sikeres elbírálásban részesülne lehetőségünk lenne a Világosvár óvoda Mandula utca felőli udvarán lévő lengőhinta áthelyezésére és az éles homok lecserélésére ütéscsillapító gumilapokra. Ez lehetővé tenné a nagyobb mozgásteret, a biztonságosabb környezetet a gyermekeink számára.