Bozsik Program évzáró torna

Nagyon szépen köszönjük a Gyirmót FC csapatának és vezetőségének, szervezőként pedig Bodó Mihálynak, hogy résztvehettünk ezen a színvonalas és mozgalmas záró tornán. Összesen 22 óvoda kapott meghívást és szerepelt az NB2-es csapat nagypályáján a stadionban. A meccseket játszó gyerekek izgalommal, minden erejüket és tudásukat beleadva rúgták a labdát. A csapat cserejátékosai pedig a gyirmóti edző vezetésével végeztek játékos feladatokat a gyűjtőállomáson. Mindenki nagy mosollyal az arcán és a szervezőktől kapott ajéndákkal a kezében távozott.

Köszönjük a szülőknek is a támogatást és a részvételt, illetve hogy elhozták gyermeküket