Üdvözöljük a Ménfőcsanaki Óvoda Honlapján

„Csak a sokat és jól játszó kisgyerek tud majd jól és elmélyülten gondolkozni.” - Vekerdy Tamás

menfocsanakiovi@4gmk.hu - 06-96/449-297

Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány - Duna Takarék: 58600300-11227364

Befizetés

Befizetés történhet

• Átutalással
  • OTP Banknál történő készpénzes befizetéssel (díjmentes)
  • egyéb pénzintézetnél történő készpénzes befizetéssel (térítési díj ellenében)
  • csoportos beszedési megbízással

Átutaláshoz szükséges adatok:

Név: Gazdasági Működtető Központ Győr

Számlaszám: 11737007-15802736

A közleményben tüntesse fel gyermeke óvodáját, nevét, csoportját

Csoportos beszedési megbízás rögzítéséhez kérésre küldünk egy felhatalmazást és egy nyilatkozatot, mely alapján új csoportos beszedési megbízást tud indítani saját számlavezető bankjánál. Kedvezményezett a Gazdasági Működtető Központ Győr, azonosítószáma: A15802736. Amennyiben internet bankkal rendelkezik, a meghatalmazást online is meg tudja tenni, nem szükséges a bankfiókot felkeresni. A megbízás rögzítését igazoló dokumentumot és az aláírt nyilatkozatot visszajuttatva átállítjuk a fizetési módot, a továbbiakban már nem kell utalni.