Üdvözöljük a Ménfőcsanaki Óvoda Honlapján

„Csak a sokat és jól játszó kisgyerek tud majd jól és elmélyülten gondolkozni.” - Vekerdy Tamás

menfocsanakiovi@4gmk.hu - 06-96/449-297

Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány - Duna Takarék: 58600300-11227364

 

Világkörüli útra indul a Ménfőcsanaki Óvoda!

Az óvoda hagyományaihoz híven, január első heteiben tartjuk 2022-ben is az Országprojektet. Ebben a két hétben az óvoda minden csoportja elutazik, hogy megismerkedjen egy távoli (vagy éppen közeli) kultúrával. 

Az idei úticélok között szerepel az Északi- és a Déli-sark, az Antarktisz, Spanyolország, Görögország, Németország, Svájc, Japán, Kína, Románia - Erdély, Mexikó, Nagy-Britannia, India és akad olyan csoport is, aki Magyarország szépségeit fedezi fel a következő hetekben.

                        Torda Óvoda                            Világosvár Tagóvoda                            Manóvár Tagóvoda                        Gyirmóti Tagóvoda